Planning

Evangelisatieacties 2021

Opgeven voor een actie
Bent u met ons werk bekend, en wilt u zich voor een bepaalde actie opgeven, stuur dan een e-mail naar de betreffende contactpersoon. De e-mailadressen staan onder de tabel met de data van de acties.

Klik op een datum om op te geven voor een actie.

ATTENTIE
In verband met de corona-maatregelen gaan sommige evangelisatie-acties die in deze planning staan, toch NIET door. Bij twijfel kunt u het beste eerst contact opnemen met een vermelde contactpersoon.

 JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Amersfoort232727242226242825232711
Amsterdam Bijlmer (HHK)26 + 206 + 203 + 171 + 155 + 193 + 1774 + 182 + 166 + 204 + 18
A'dam Dam + Gaypride266315374264
Amsterdam Zuidas2017151916211816
Apeldoorn914
Arnhem27272422262428252327
Assen108
Breda (IRS)141111151310812914119
Bussum42
Den Bosch (IRS)282525222724222630282523
Den Haag2825252227241323282516
Den Helder13131010141191311
Deventer2024
Doetinchem4
Ede162020171519172818162018
Emmen20
Enschede131081210281191311
Eindhoven3
Groningen3752711113171
Haarlem24252327
Harderwijk8121291411961081210
Heerenveen272424212623212522272422
Hilversum744163152742
Hoofddorp27272422262428252327
Kampen1715
Leiden131917
Nijkerk266315374264
Nijmegen162020171519172818162018
Rotterdam913131081210141191311
Utrecht, Jaarbeursplein527
Veenendaal2727242226242825232718
Wageningen (HHG Ede)913131081210141191311
Wekerom Hent23272724222625232711
Zeewolde162020171519172118162018
Zwolle151919162118162017151917

Planning incidentele acties

 JanFebMrtAprMeiJunJulAugSepOktNovDec
Alkmaar91211
Barneveld21;
28
4;11;
18;25
Bergen
Broek op Langendijk89
Castricum13
Gorinchem Zomerfeest27
Heerhugowaard1314
Heiloo10
Limmen
Lunteren21;
28
4;11;
18;25
Maastricht81015129141124
Nijkerk boerenmaandag
Oldenbroek PiratenFestijn3
Ouddorp Concert Sea
Passion1
Putten Ossenmarkt13
Rhenen Rijnweek10
Rijssen Elsrock
Roermond1
Eurovisiesongfestival Rotterdam22
Schagen1011
Ijmuiden9

Contactpersonen